Kaža nespēj samierināties ar Frīdenberga nāvi; lūk, ko viņš saka..

Pērnā gada oktobrī visu Latviju satrieca ziņa, ka pēc cīņas ar vēzi mūžībā devies mūziķis Valters Frīdenbergs. Visvairāk šo notikumu pārdzīvo Valtera tuvinieki un draugi. Viens no tiem ir mūziķis un Eiroparlamenta ierēdnis Kārlis Būmeisters, kurš Valteru pazinis kopš triju gadu vecuma. Kā mūziķis sadzīvo ar domu, ka viņa labākā drauga vairs nav starp mums, viņš atbild intervijā izdevumam “Santa”.

“Ar to visu nevar samierināties. To nevar ar prātu aptvert,” par drauga nāvi sēro Būmeisters.

Viņš izvairīgi turpina:

“Valčas vairs nav, un ko man tagad gudru pateikt, ko dižu saprast, kādas dzīves gudrības izlobīt? Traki sanācis. Tik nejēdzīgi…”

“Esmu bijis kopā ar viņu kopš triju gadu vecuma, visi svarīgie notikumi piedzīvoti kopā. Un ir tik grūti un jocīgi aptvert, ka turpmāk visas svarīgās lietas savā dzīvē pieredzēšu bez viņa. Arī nesvarīgās lietas.

Grūtākais ir ikdienā piefiksēt, ka grasies piezvanīt savam draugam.

Piemēram, braucu uz pirti un domāju, ko uzaicināt līdzi. Piezvanīšu tam, šim un Valteram… Nē, nepiezvanīšu! Lūk, tas ir grūtākais!,” intervijā izdevumam “Santa” atklāj tautā iemīļotais mūziķis, kurš dzīves laikā apglabājis daudz tuvinieku, tomēr atzīst, ka Valters bijis vistuvākais.

 

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!