ŠOKĒJOŠA BEZKAUNĪBA: Sporta centrā, Talsu novadā, telpās pieķerts 77 gadus vecs direktors ar apkopēju, VEICOT DZIMUMAKTU!

Talsu novadā, Pastendes sporta centrā, kur fizkultūras nodarbības aizvada bērni no vietējām izglītības iestādēm, darbiniece mēdz būt alkohola reibumā. Iedzīvotāji ziņo, ka sporta centra darbiniecei ir romantiskas attiecības ar iestādes vadītāju. Kā stāsta iestādes apmeklētājs, pat dzirdētas intīma rakstura darbības sporta centra telpās, abu darbavietā.

Pastendes sporta centrs ir Talsu novada pašvaldības iestāde, kurā sporta nodarbības aizvada bērni no vietējām izglītības iestādēm. Tāpat šeit par maksu var sportot jebkurš. Sporta centra darbiniece, kura pie iestādes durvīm sagaida apmeklētājus, iekasē naudu un ir atbildīga par telpu tīrību, darbavietā mēdz būt alkohola reibumā.“Vienu dienu iesāk, tad līdz pat nedēļai. Tad divas, trīs dienas nekas, bet tad atkal sākas [alkohola lietošana]. Pie bērniem tādam cilvēkam nevajadzētu atrasties. Tāpat nāk taču citi apmeklētāji. Kāpēc viņiem uz to jāskatās? Man pat stāstījuši, ka šī sieviete it kā nejauši, iespējams, alkohola reibumā iet dušu telpās, lai kaut ko tur lūrētu,” stāsta bijušais iestādes darbinieks.Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!