Kas īsti ir kundze, kura uzdodas par Zilākalna Martas meitu un nohipnotizē cilvēkus

Sandra Rudevica Centra rajona tiesas priekšā pirms 8 gadiem. Ja redzat viņu, nerunājiet, bet izsauciet policiju. (Foto: LETA)

Kā vēsta portāls kasjauns.lv , Rīgas kriminālās hipnotizētājas personība ir atšifrēta – tā ir jau divas reizes tiesātā Sandra Rudevica.

1962. gadā dzimusī darbone par upuriem izvēlas tikai sievietes. Iesākumā viņa lūdz parādīt ceļu, bet pēc tam paziņo, ka liktenis lēmis šo sastapšanos. Upurim sejā vai virs galvas krāpniece redz krustu, kas nozīmējot, ka mirs uzrunātās dēls.

Seši gadi cietumā

Gadās gan, ka sievietei nemaz nav dēla, bet trāpījuma gadījumā blēde nosauc precīzu un drīzu nelaimes datumu, piedāvājot noņemt uzlikto lāstu. Rudevica mēdz uzdoties par Zilākalna Martas meitu. Pakalpojums maksā dārgi – krāpniece iztukšo ne tikai cietušās maku, bet arī spēj viņu tā suģestēt, ka sievietes dodas uz bankomātu. Zīlniece arī stingri aizliedz kādam par tikšanos stāstīt, citādi atkal tikšot uzlikts lāsts.

2008. gadā kāda kundze ne tikai atdeva 500 latu, bet vēl aizgāja uz banku un atdeva Rudevicai visus mūža ietaupījumus, zaudējot vēl 10 000 latu. Tomēr blēdi aizturēja policija, un likumsargus viņa nespēja nohipnotizēt.

2009. gadā Rudevicai tiesa piesprieda sešus gadus cietumā – no 13 cietušajām bija izmānīti gandrīz 14 545 lati un arī dārglietas. Mantas konfiskāciju tiesa nepiemēroja, jo nebija ko ņemt.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!