Kad māte pie sava dēla kapa uzņēma video, bija šokēta par to, kas nonāca kadrā…

Marija Robinsone zaudēja savu mazo dēlu Džeku trīs mēnešus vēlāk, kad viņam tika atklāts galvas smadzeņu audzējs. Ievērojot ģimenes tradīciju, 45-gadīgā sieviete aizveda savas meitas un Džeka dvīņu brāli uz kapiem, lai apciemotu viņu miršanas gadadienā 1.aprīlī.

„Agrā sestdienas rītā es iesēdos mašīnā un balsī teicu – ”Džek, lūdzu, dod man zīmi, rādi māmiņai zīmi”,  un nodomāju, ka došos pie viņa pēc tam, kad būšu beigusi darbu – viņa teica intervijā izdevumam Mirror ”.

Tā ģimene devās uz puisēna kapu, uz kura atradās kapakmens, uz kura rakstīts – „Vienmēr mūsu domās/ Uz mūžu mūsu sirdīs/ Lido augstu ”

Sēžot blakus dēla kapakmenim, Marija ievēroja ko diezgan savādu. „Mani pārņēma satraukums, un es apsēdos zālē blakus Džekam”, – teica sērojošā māte. „Šis mazais putniņš – (angliski robin )  turpināja lidināties man apkārt, beigu beigās nolaidās uz manas kājas. Un nemaz neizbijās”

Taču pats interesantākais ir priekšā: putniņš aizlidoja un atkal nolaidās uz Džeka kapakmens. Kad Marija paņēma savu telefonu, lai sāktu filmēt, viss kļuva vēl neticamāks, putns šoreiz nosēdās uz sievietes rokas.

Kā jau varam iedomāties, aizkustinošais piedzīvojums, saraudināja sievieti, viņa to uztvēra par zīmi, kuru bija lūgusi. „Putns turpināja skatīties man tieši sejā, un pāris reižu pat ieknāba plecā” – viņa stāstīja.

Video skatāmies nākamajā lappusē!