Kad labi pazīsti to sievieti, ar kuru vīrs tevi krāpj. 37 gadus vecā Monika: “To skatu aizmirst nav iespējams”

Uzzināt, ka tuvākais cilvēks ir tevi nodevis, ir ļoti sāpīgi – šo var apstiprināt ikviens, kas ir to pārdzīvojis. Taču, ja mīļotais sānsolim ļāvies ar sievieti, kuru labi pazīsti vai pat sauc par draudzeni, trieciens ir divtik liels.

Viņš mīlinājās ar skolotāju

„Mēs bijām precējušies 10 gadus, kad mans vīrs sāka romānu ar skolotāju no skolas, kurā mācījas mūsu bērni. Viņus pieķēra mana draudzene, kura kādu dienu ieradās skolā pēc saviem dēliem – un nejauši pamanīja viņus mīlināmies. Draudzene uzreiz man piezvanīja. Protams, viņa nespēja noticēt savām acīm, un tas bija drausmīgs kauns, jo to uzzināja ne vien viņa, bet arī visi citi skolā. Ceru, ka līdz maniem bērniem šī informācija tomēr nenonāca, jo viņiem tajā laikā bija 7 un 9 gadi. Tomēr tas tāpat bija briesmīgi.” ( Leslija F., 41 gads)

Pēc tam tā sieviete nevarēja man paskatīties acīs

„Es pieķēru viņu gultā ar mūsu kaimiņieni. To skatu nekādi nevaru aizmirst. Baisākais ir tas, ka pēc tam nevarēju no viņas izvairīties, jo tā sieviete dzīvo mums pretējās durvīs. Tad nu satiku viņu, gan iedama uz pastkastīti, gan vedot pastaigāties suni. Viņa nespēja man paskatīties acīs un izskatījas pagalam nelaimīga. Es neizturēju, izšķīros no vīra, pārdevu dzīvokli un pārcēlos uz citu vietu, tālāk no viņiem abiem.” (Monika P., 37 gadi)

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!