Kā tikt vaļā no taukiem vēdera lejasdaļā: 4 vislabākie vingrinājumi

Cīņa ar aptaukošanos vēdera lejasdaļā – tas ir diezgan grūts uzdevums pat tiem, kuri regulāri nodarbojas ar sportu un fitnesu. Meitenes no visas pasaules meklē efektīvus vingrinājumus, kuri palīdzētu iegūt kāroto plakano vēderiņu. Vispirms tiksim skaidrībā, ko nozīmē šis pacēlums apakšējā abdominālajā apvidū.

 

Tauku slānis – tas ir visbiežākais šīs problēmas cēlonis. Ķermeņa tauki – tā ir dīvaina lieta, jo to nevar satrenēt, kā muskuļus. Sadedzināt taukus kādā specifiskā ķermeņa daļā ir ļoti grūti, jo bieži vien organisms pats izlemj, kur viņam nomest liekās kalorijas. Īpaši tas ir attiecināms uz sievietēm.

Meitenēm ir tieksme uzkrāt taukus apakšējā abdominālajā apvidū hormonālās sistēmas īpatnību dēļ. Tādā veidā, jums nepieciešams ne tikai izpildīt vingrinājumus, bet arī kontrolēt savu diētu, lai saglabātu formu.

Vāja vēdera prese – vēl viens iespējamais iemesls. Šķērssvītrotie abdominālie muskuļi pilda korsetes funkcijas un padara mūs slaidus. Izrādās, ka vienveidīgie vēdera muskuļu vingrinājumi lielā mērā ietekmē augšējo presi, bet šķērssvītrotie muskuļi paliek praktiski bez piepūles.

Lūk, daži vingrinājumi zemādas tauku sadedzināšanai. Pēc to izpildīšanas rezultāti neizpaliks.

  1. Šķēres

Photick / Shutterstock.com

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!