Kā sevi psiholoģiski pasargāt no “ļaunas acs” un negatīviem cilvēkiem

Skaudīgā kaimiņiene, bēdu sagrautā paziņa, piekasīgais priekšnieks… Un citi ļaunacainie, kas varbūt tīšām, varbūt gluži nejauši tev novēl ne to labāko. Bet viņu slikta vēlējumus vari atvairīt, ja vien iemācies sevi pasargāt.

Patiesībā mūsu enerģija ļauj mums negatīvi uzlādētos ļaudis just jau pa gabalu. Esi pēc darba sapulces, strīda vai nepatīkamas tikšanās jutusi galvassāpes, sliktu dūšu vai pat enerģijas izsīkumu? Tā arī izpaužas tava reakcija uz cita cilvēka enerģētisko lauku.

Svešinieku sliktās domas un pat tikai prātā tev veltītie negatīvie vēlējumi var iedragāt tavu veiksmi.  Tāpēc pirmajai pašaizsardzībai atceries – jo apkārtējie mazāk par tevi zinās, jo būs labāk. Tavs dzīvesstāsts, emocijas un pat ikdienas notikumi var kādam šķist skaudības vērti. Atliek kādam ko nelāgu par tevi nodomāt, un kas zina – pēkšņi var sākt neveikties. Uzticies tikai tuvākajiem, taču pat tad atstāj kādu noslēpumu tikai sev.

“Ļaunā acs” būs bezspēcīga, ja enerģētiski šis cilvēks būs par tevi vājāks

Ļaunāk ir tad, ja kāds tik ļoti tevi ienīst, ka kāro uzlikt lāstu. Tici vai ne – bet pie dziedniekiem nāk ne viens vien, lai lūgtu kādu nolādēt. Un ir pesteļotāji, kas to par paprāvu summu arī izdara. No šādiem nedraugiem jāsargas, jo tev būs vajadzīgs ilgs laiks  un darbs ar sevi, lai atkal sakārtotu dzīvi.

Turpinājumu lasiet nākamajā lappusē!