JAUNUMI! Usika pārstāvis komentē, kurā brīdī bokserim izdevās pieveikt mūsu Briedi

Usika pārstāvis: "Cīņas ar Briedi rezultāts izšķīrās vien 12.raundā". (Foto: LETA)
Ukrainas bokseris Oleksandrs Usiks uzvaru Pasaules Boksa supersērijas pirmā smagā svara kategorijas pusfināla cīņā pret latvieti Mairi Briedi nodrošināja vien noslēdzošajā, 12.raundā, portālam “XSport.ua” atklājis Usiku pārstāvošās promouteru kompānijas K2 ģenerāldirektors Aleksandrs Krasjuks.

Briedis sestdien pēc skaistas 12 raundu cīņas “Arēnā Rīga” pēc punktiem piekāpās Usikam, kurš tādējādi sasniedza turnīra finālu un ieguva arī iepriekš latvietim piederošo Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu. Līdz ar to ukrainis kļuvis par čempionu divās versijās, jo viņam iepriekš bija arī Pasaules Boksa organizācijas (WBO) josta.

Aizvadītajā cīņā viens no tiesnešiem lēma, ka duelī bijis neizšķirts ar rezultātu 114:114, bet divi tiesneši piešķīra uzvaru Usikam ar 115:113.

“Tas bija ļoti līdzīgs tiesnešu lēmums. Patiesību sakot, tas pat bija tuvāks nekā daži var iedomāties – viens no tiesnešiem atdeva Usikam uzvaru pēdējā raundā, kuru, manuprāt, viņš tiešām uzvarēja, bet divi tiesneši pēdējo raundu atdeva Briedim,” atklājis Krasjuks. “Ja tas tiesnesis neatdotu pēdējo raundu Usikam, būtu bijis neizšķirts.”

Kā skaidroja Krasjuks, ja tiktu fiksēts neizšķirts, skatītos ceturtā tiesneša pierakstus, kurš arī lēmis par neizšķirtu, savukārt pēc tam skatītos 12.raunda rezultātus un tajā ar 2-1 uzvarēja Briedis.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!