Jaunumi par Mihaēlu Šūmaheru

Pēc ilgāka klusuma brīža atkal izskanējis kāds paziņojums no septiņkārtējā Pirmās formulas (F-1) pasaules čempiona Mihaēla Šūmahera pārstāvju puses. Šoreiz sociālajos tīklos aktivizējusies autosporta leģendas menedžere Sabīne Kēma.
Jauns.lv jau ziņoja, ka pēc 2013. gada nogalē piedzīvotā kalnu slēpošanas negadījuma Mihaēls Šūmahers nonāca komā, jo ar galvu bija atsities pret akmeni. Mihaēls slēpošanas trasē bija devies kopā ar savu tolaik 14 gadus veco dēlu Miku. Slaveno autobraucēju no nāves, visticamāk, paglāba ķivere, kura bija sportistam galvā.

Kopš negadījuma Francijas slēpošanas kūrortā Meribelā Šūmaheru ģimene (sieva Korīna, dēls Miks un meita Džīna-Marija) un menedžere Sabīne Kēma nelabprāt informē sabiedrību par F-1 leģendas veselības stāvokli, tāpēc rodas ļoti daudz minējumu un versiju.

Šoreiz Kēma, kura bija viena no galvenajām iniciatorēm, ka Mihaēla veselības stāvoklis publiski netiks apspriests, kļuvusi sentimentāla un publicējusi plakātu, kas apliecina autosportista neticamos sasniegumus – 91 uzvaru Pirmās formulas “Grand Prix” sacensībās un septiņus pasaules čempiona titulus.

Mihaēla Šūmahera plakāts. (Foto: Publicitātes foto)

Plakātā attēlota Šūmahera 2000. gada “Ferrari” formula, kas traucas pretī pirmajam pasaules čempiona titulam ar “sarkano fūriju”.

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!