Jaunumi no Magones Burkas! Viņa brīdina iedzīvotājus!

Londonā dzīvojošā Latvijas šovu zvaigzne un dzejniece Magone Burka ceļ trauksmi – tuvojas apokalipse! Magone novērojusi vairākas pazīmes, kas par to liecina un vēlas brīdināt un rosināt aizdomāties arī Skaties.lv lasītājus. Vai ir par vēlu ko vērst par labu?

“Zemes virzienā lido asteroīds, kas paredz lielu postu gan, ja nokritīs uz zemes, gan ja garām nolidos. Bībeles pravietojumi jau piepildījušies. Valda septiņgalvu nezvērs – proti – septiņu mega valstu līderi. Kurš par kuru dullāks: Tramps, Merkele, Makrons, Terēze Meija.Siseņi piecus mēnešus grauž laukus, ikonas raud, Jeruzālemē dzird no debess bazūni! Līst sarkani lieti,” Skaties.lv norādes uz apokalipsi uzskaita Magone.Kā Magone izspriedusi kopā ar līgavaini, ļoti iespējams, ka šobrīd tiešām baudām pēdējās dienas uz Zemes. ”Nekam vairs vispār nav nozīmes. Paliks tikai mīlestība, žēlsirdība un nožēla,” tā Magone.

Tiesa, cilvēcei vēl ir spēks atgrieztie, bet vai to spēsim? ”Ja caur miljoniem un villām vēl mīlestības spētu sevī sameklēt. Kvalitātes maina atteikšanās no naudas vērtības, jauna domāšana, garīgā pārinstalizācija,” cilvēci steigšus mainīt domāšanu mudina Magone.

1

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!