“Ja LTV būtu privāta kompānija, Rēders tiktu atlaists” – intervijā ar Rimšēviču skatītāju nežēlastībā krīt raidījuma vadītājs!

Tūkstošiem TV skatītāju cerēja vakar LTV1 kanāla raidījumā 1:1 gūt vismaz kaut kādu skaidrību, kas īsti noticis skandālā ap “Latvijas Bankas” vadītāju Ilmāru Rimšēviču un viņa iespējamo saistību ar noziedzīgiem nodarījumiem. Žurnālistam Gundaram Rēderam pretī – taisnu muguru, rāms kā ķipītis – sēdēja pats Rimšēvičs, taču viņa izvaicāšana lielākoties cieta krahu, un neviens nekādu skaidrību neguva, tostarp arī Rēders ne.
“Tiesas stunda” LTV1 studijā.

Lai gan žurnālists ieņēma ļoti aktīvu un brīžam pat uzbrūkošu pozīciju, saruna starp viņu un Rimšēviču raisījās gluži vai kā divās valodās, kurās viens otru gan dzird, taču īsti nesadzird, jo nesaprot teikto. Intervija bija spraiga un arī interesanta, tomēr nekādu skaidrību par notiekošo (un to, vai Rimšēvičs sabiedrībai melo) tajā vispār nevarēja gūt. To apliecina arī TV skatītāju ieraksti sociālajos tīklos: cilvēki bija gaidījuši daudz vairāk no Gundara Rēdera, diemžēl cerības izplēnēja jau raidījuma sākumā. Tikai daži ieraksti tviterī:

Turpinājums nākamajā lappusē!