Izvēlies kādu no automašīnu krāsām un uzzini daudz ko vairāk par savu raksturu!

Automašīnā nereti pavadām ļoti daudz laika. To rūpīgi izvēlamies, jo gaidām maksimālu komfortu no sava dzelzs rumaka. Kā uzskata psihologi, automašīnas krāsa un cilvēka raksturs ir cieši savstarpēji saistītas. Pēc auto krāsas vari uzzināt daudz jauna par sevi!

1. Melna. Tādu auto izvēlas garā spēcīgi ļaudis. Viņi ir pārliecināti par sevi, bet viņiem nepatīk izrādīties ar saviem nopelniem. Viņiem ir svarīga savu ambīciju īstenošana, viņi reti spēj pieņemt kompromisu.

2. Balta. Balta auto īpašniekiem patīk kārtība itin visā. Haoss viņiem nav pieņemams. Viņi ir piesardzīgi cilvēki, pieņemot svarīgus lēmumus, viņi pārdomā katru sīkumu, pirms spert izšķirīgo soli.

3. Zaļa. Mierīgi un līdzsvaroti cilvēki. Pie viņiem bieži vēršas pēc palīdzības, jo viņi nespēj atteikt nelaimē nonākušam cilvēkam. Dzīvē augstu vērtē harmoniju un dod priekšroku mierīgam dzīves ritējumam.

4. Zila. Auto krāsa un īpašnieka raksturs šajā gadījumā raksturojami kā “dzelzs miers”. Likt tādiem cilvēkiem zaudēt pašsavaldīšanos ir praktiski neiespējami. Jebkurā situācijā viņi domā skaidri un nepakļaujas ilūzijām un liekām emocijām.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!