Jaunākā informācija šokējošajā izvarošanas lietā kas notika Rīgā.

Jau vēstīts, ka pagājušajās brīvdienās Instagram parādījušies šokējoši foto un video, kuros redzams, kā divi puiši, iespējams,  izvaro meiteni, vēstīja kompromat.lv. Tagad situāciju komentējis viens no video redzamajiem vīriešiem.


Jau ziņojām, ka kāds puisis no Rīgas publicējis foto un video materiālus, kuros redzams, kā viņš kopā ar savu draugu, visticamāk, izvaro meiteni, kurai uz rokas redzama Studio69 aproce. Video redzams, kā viņa aizrijas ar ūdeni, vēstījis portāla avots.

Kompramat.lv nosūtīja šo informāciju Ģenerālprokuratūrai, bet tiesībsargājošā iestāde nekā nereaģēja uz saņemto informāciju.

Tikmēr saņemti jauni pierādījumi par iespējamo vardarbības gadījumu:

Fotogrāfijas un video parādījās pie profila #urbancargems. Kāds paziņa šos cilvēkus redzēja restorānā T73, bet pēc tam Studio 69, kur arī viss notika. Fotogrāfijas un video tika ievieto Instagram sadaļā, kur tie pēc stundas tiek automātiski dzēst, stāsta kompromat.lv avots.

Runa gan nav tikai par vienu šādu gadījumu. Kompromat.lv saņēmis video no vēl vienas meitenes, kuras gadījumā arī var spriest par seksuālu noziegumu.

Meitene stāsta:

«

»

Turpinājums nākamajā lappusē!