Kaitinošākās vīriešu īpašības pēc to horoskopu zīmēm!

0
Advertisement

Auns

Ja Tavā dzīvē ir sanācis krustot ceļus ar Aunu, tad jau laicīgi vari skriet uz aptieku un iegādāties kaudzi ar antidepresantiem. Šie aunu bara zīmes pārstāvji ar savu spītību un egoismu, un savu bērnišķīgo tiešumu, var Tevi novest līdz kapam divas reizes pēc kārtas. Pat, ja viņš apzināš to, ka viņam nav taisnība, vienalga strīdēsies pretī tikai principa pēc. Viņam vienmēr būs savs viedoklis par jebkuru tēmu, pat par tādu, kuru viņš pat īsti nesaprot. Pēkšņi agresijas uzliesmojumi un stulba garastāvokļa lēkmes ir šīs zīmes rotas. Tiesa atdziest viņš tikpat ātri, cik ātri aizsvilstas.

Vērsis

Vērsis uzskata, ka spēj paveikt visu, ko vien vēlas, bet, ja jau tā, tad no kā būtu jāuzmanās? Viņš vienmēr ir ar sevi apmierināts. Pat gadījumos, kad vispārīgi lepojas ar neko. Savu pārmērīgo spītību Vērsis uzskata par daļu no sava vīrišķīgi spēcīgā rakstura. Savu saspringtību uzskata par normu, bet novirzi uz pesimismu par normālu Pasaules parādību.

Dvīņi

Nevienai no Zodiaka zīmēm nepiemīt tāds talants apgriest visu kājām gaisā kā Dvīnim. Garlaicīgi ar viņiem nu galīgi nebūs, bet jau pēc pāris nedēļām sajutīsi sevi kā sprinteri starp atpalicējiem par apli, bezcerīgi nomocīts un netiekot līdzi citiem. Ja nu Tu spēj izturēt Dvīni un viņu ietiepīgo noslieci pēc patstāvīgām izmaiņām (ar piebildi, ka pati neesi Dvīnis), tad Tev būtu jāuzceļ pieminekli. Viņi ballējās, tad te, tad tur, dievina “pūderēt” smadzenes un ņirgāties. Nākotne kopā ar viņu ir nedroša, bet tagadne nesaprotama. Uzticību no Dvīņiem negaidi, mēdz novērsties – viņi pilnīgi noteikti jau tagad flirtē ar kādu no Tavām draudzenēm.

Spiediet zemāk, lai pārietu uz nākamo lapu un turpinātu lasīt šo rakstu.

Advertisement