11 kļūdas, kuru dēļ Jūsu telefons izies no ierindas jau pēc pāris gadiem

0
Advertisement
  1. Jūs atstājat telefonu pie uzlādes uz visu nakti.

3

Eksperti apgalvo, ka uzlāde līdz 100% slikti ietekmē telefona bateriju. Centieties atvienot telefonu no uzlādes pie 95-96%. Šī iemesla dēļ neiesakām atstāt telefonu pie uzlādes visu nakti.

  1. Jūs gaidat, kad telefons izlādēsies līdz 0%, lai atkal to varētu uzlādēt līdz 100%.

Litija-jonu akumulatori, kuri atrodas lielākajā daļā mūsdienu telefonos, strādā vislabāk, kad ir uzlādēti no 50%-80%. To apgalvo Šeins Broeskis – Farbe Technik dibinātājs – kompānija, kura nodarbojas ar akumulatoru uzlādes aksesuāru ražošanu. Akumulatora uzlāde ir līdzīga kā dienas ēdienreizes.

  1. Jūs izmantojat neorģinālo lādētaju.

4

Ar šo netikumu grēko gandrīz lielākā daļa telefonu īpašnieku, bet itsevišķi iPhone īpašnieki. Tas nepārsteidz, jo Apple iekārtu vadi ātri locās un lūzt, bet jauni nemaksā lēti. Neskatoties uz to neiesakām lietot neorģinālos lādētājus. Pretējā gadījumā Jūs sabeigsiet sava telefona akumulatoru un tas lēni, bet pilnīgi noteikti ātrak nobeigsies. Ir zināmi gadījumi, ka no nepareiza lādētāja ierīce mēdz pat uzsprāgt, nu nevajadzētu riskēt.

  1. Nekad netīriet iekārtu.

5

Ja piekrīt pētījumiem, tad uz telefona uzkrajas vairāk baktēriju nekā uz poda vāka vai mīluļa bļodiņā. Kā piemērs, kompānija Apple iesaka tīrīt savas iekārtas ar “maigu lupatiņu bez kaudzes.” Dezinficēt iekārtu var tikai ar tam speciāli paredzētām iekārtam un ultravioleto starojumu vai arī pa senajai modei – lupatiņu un spirtu. Neaizmirstiet tīrīt arī uzlādes pieslēgumvietas. Tur var uzkrāties kabatas netīrumi ar, ko var rasties tālākas problēmas veicot uzlādi. Izmantojiet tievu adatu vai zobu bakstamo kociņu.

  1. Jūs turat to rokās, kad pārvietojaties pa ielu.

Pēc statistikas no visām telefonu zādzībām 40% tiek zagti tieši iPhone. Par to pagājušogad ziņoja Amerikas federālā sakaru komisija. Tāpēc ir nedroši staigāt ar telefonu rokās, kamēr pats esat kā mākoņos.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!

Advertisement