Ieva aizbrauc uz Mažeiķu “LIDL”, kur starpība ar mūsu cenām liek saķert galvu. (+FOTO)

Pēdējā laikā soctīklos bieži redzam salīdzinājumus, cik viens vai otrs produkts maksā Latvijas veikalos, bet cik – Vācijā vai Lielbritānijā. Ieva nedevās tik tālu, viņa salīdzināja cenas vietējos veikalos ar tām, kuras ieraudzīja “Lidl” veikalā Lietuvas pilsētā Mažeiķos, salīdzinoši netālu no Latvijas robežas. Protams, katram pašam jāizvērtē, vai atmaksājas ceļā iztērētā nauda un laiks, bet ir, par ko aizdomāties. Lūk, viņas stāsts!

“Iepriekš no daudziem bija dzirdēts un internetā lasīts, cik Lietuvas Lidl viss ir lēts. Pat par 40% lētāk kā pie mums. Nu es to redzu. Un esmu šokā. Vakar mūsu pašu Maximā šos pašus ( šķirne un izcelsmes valsts) apelsīnus pirku ar atlaidi par 1.49EUR.Un te par 0.77 centiem. Turklāt bez atlaides 1.09EUR, kas jebkurā gadījumā ir lētāk. Banāni – 0.65 centi. Un tas ir par 1kg, lai nerodas jautājumi. Mums pat uz atlaidēm zem 1EUR grūti atrast.

Turklāt piebildīšu, ka te kastēs tādus puvekļus, kā pie mums, neatrast.

Iceberg salāti 0.79 centi par galviņu.

Tējas ( attēlos redzams) : lētās 0.39 centi, bet dārgākās ( piramīdiņās) 0.99 centi.

Maize 0.21- 0.70 centu robežās, tikai viena bija virs 1 EUR. Pie mums apgrieztā secībā šī proporcija. Nopirku “dārgo” rupjmaizi – lielo kukulīti, sagrieztu par 0.69 centiem.

Kafija gan nebija uz atlaidēm, bet pat bez atlaides tā maksā 3.99EUR par 500g.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!