Horoskops: Kas jādara sievietei, lai viņas vīrietiem nebūtu intereses krāpt viņu!?

Foto: korusforum.org

Ja viņš ir Strēlnieks, Auns vai Lauva

[sociallocker]

Lai vīram nerastos vēlēšanās spert “sānsoļus”, psihologi iesaka laiku pa laikam modināt viņos vieglu greizsirdību. Bet kā to izdarīt pareizi? Katram stiprā dzimuma pārstāvim taču ir savas “vājās vietas”… Un galvenais, kā nepāršaut pāri strīpai, lai nepiemeklētu Dezdemonas liktenis?

Uguns zīmēm piederošie galvu reibinošu romānu nespēj iedomāties bez greizsirdības scēnām. Viņiem ir svarīgi, lai viņu sirdsdāma izraisītu vispārēju sajūsmu un apbrīnu. Ja “ugunīgajam” mačo radīsies pamatots iemesls greizsirdībai, viņš rīkosies tā, ka maz neliksies.

Ko drīkst atļauties

Atļaujiet viņam noprast, ka patīkat citiem vīriešiem. Ģērbieties tā, lai viņa draugi jums izteiktu komplimentus, bet garām ejošie uz ielas atskatītos. Ja restorānā kāds pie blakus galdiņa sēdošs vīrietis atsūta jums pudeli šampanieša, to var atturīgi laipni pieņemt. Bez jebkādas sajūsmas.

Un pats galvenais: pamanot uz vīra žaketes garu blondu matu vai saūtot svešu smaržu aromātu, tūlīt pat mīļotajam vīrietim jāsarīko greizsirdības scēna. Viņš to novērtēs!

Ko nedrīkst darīt

Restorānā nedrīkst iet dejot ar to vīrieti, kurš atsūtīja šampanieti. Nedrīkst valkāt apģērbu, kas citiem vīriešiem ļautu pret jums izturēties nevis kā pret dāmu, bet kā pret vieglas uzvedības meiču.

[/sociallocker]

 

Pārejiet nākamajā lappusē, lai lasītu horoskopu par citām zodiaka zīmēm!