HOROSKOPS: Kādi Auni ir seksā, draudzībā un mīlestībā? Ko Auni mīl un ko ir svarīgi atcerēties par šo Zodiaka zīmi!

Periods: 21. marts – 20. aprīlis.

Kaujinieciskais, jūtīgais un mērķtiecīgais Auns atver Zodiaka zīmju ciklu. Ja jums kāds no tuviniekiem ir Auns vai arī Jūs pats esat šīs zīmes pārstāvis, tad Jūs jau noteikti būsiet dzirdējuši, ka Auni vienmēr ir jaunu ideju ģeneratori, un ka viņi zina visus ceļus, kas ved līdz mērķa īstenošanai. Tādi spītīgi un ar milzīgu gribasspēku.

[sociallocker]

Egoistiskie Auni ir pieraduši būt pirmajā vietā jebkurā sarakstā un jebkurā lietā. Viņiem nav sveša agresija vai niknums, bet savus tuvos Auni sargā un ciena kā acuraugu. Tiešums ir viņu zirdziņš, bet spēja aizmirst aizvainojumus – tas gan nav tas, ko varētu no šiem ietiepīgajiem sagaidīt. Strīda laikā Auns ir īsts ļaunuma iemiesojums. Viņš var skaļi rāties ar necenzētiem izteicieniem un efektīvi sists ar dūri pa galdu, bet jau pēc stundas ar smaidu pienāks pie Jums un sāks aizraujošu sarunu. Auni neatzīst, ka viņiem nav bijusi taisnība, viņi vienkārši “atvainošanās” brīdi nomaina ar jaunu dialogu.

Auni un darbs

Jautājumos par savu karjeras izaugsmi Auniem nepatīk banalitāte un grafiks “no 9.00 līdz 18.00”. Viņš meklē tādas iespējas, kur var pilnībā atklāt savu potenciālu. Auns skaidri zina, kādos jautājumos viņš ir “spečuks”, bet kādos “tā ne visai”, tāpēc, kāpjot augšā pa karjeras kāpnēm, viņš visādos veidos centīsies izmantot TIKAI savas labās īpašības.

Auni un mīlestība

Mīlas attiecībās Auni ir viena no grūtāk saprotamajām zīmēm. Vīrietis-auns ir pilnīgs profāns flirta jomā. Bet, ja viņš ir izvēlējies sev “upuri”, tad no viņa mīlas trīsstūrus nesagaidīt. Viņš nesaprot un nepieņem krāpšanu. Tāds vīrietis centīsies iekarot savu sievieti ar visiem viņam pieejamiem līdzekļiem, un negaidiet no viņa krāpšanu vai nodevību, viņš ir uzticams un drošs partneris nākotnei. Viņš visu pateiks tieši acīs un neliekuļos.

[/sociallocker]

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!