“Es nevienam nejūtos parādā!” Talsinieku vajā gadiem vecs pārkāpums – pēkšņi saņemts rēķins par aptuveni 1600 eiro

2012. gadā Talsu iedzīvotāju Vitāliju apturējis Valsts ieņēmumu dienests – vīrietis automašīnā pārvadājis nelegālo degvielu. Tā kopā ar automašīnu tika konfiscēta. Par pārkāpumu vīrietis saņēmis vairākus sodus. Viņaprāt viss ir atmaksāts, tomēr rudenī saņemtā vēstule liecina, ka pagātne ir augšāmcēlusies – viņam jāmaksā vēl gandrīz 1600 eiro.

Vitālijs samaksājis vairāk nekā divus simtus latu par automašīnas atgriešanu. Viņš domājis, ka tajā mirklī lieta beigta un situācija atrisināta. Tomēr pēc diviem gadiem, 2014. gadā, saņēmis atkārtotu rēķinu. Atmaksājamā summa mērāma četrciparu skaitlī.“Es nejūtos nevienam parādā,” uzsver Vitālijs vēlēdamies noskaidrot, kas par lietu. Savukārt nodrošinājuma valsts aģentūras piedziņas nodaļas vadītājs Raivis Mālijs skaidro, ka situācijā nav pieļauta kļūda un rēķins vīrietim ir jāsamaksā.

Raivis Mālijs
Nodrošinājuma valsts aģentūras piedziņas nodaļas vadītājs

“Sākotnējais izdevumu aprēķins, kas tika izsniegts personai bija tikai par daļu mantas un uz konkrēto datumu. Acīmredzot, šī persona ir bijusi gatava segt tikai šos izdevumus.”

VIDEO SKATĀMIES NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!