Elīna Maligina: “Beidzot esmu gatava sniegt izsmeļošu komentāru par notiekošo”

Uzjundījot ziņām par visai sarežģīto pāragri mirušā farmācijas jomas uzņēmēja Valērija Maligina atstātā mantojuma dalīšanas procesu, kas pat sanaidojis miesīgās māsās, Maligina atraitne Elīna, kuras vārds nu atkal tiek cilāts, portālam Jauns.lv notikušo komentēja visai lakoniski, sakot: “Beidzot esmu gatava sniegt izsmeļošu komentāru par notiekošo”.

Elīna Maligina savā paziņojumā uzsver, ka nav “ne ar vienu” un “ne pret vienu”. “Tāpat man nav ko pateikt par “jezgu” par ar baumām apaugušo, mana nelaiķa vīra atstāto uzņēmumu,” norāda Maligina.

“No šī brīža es kategoriski atsakos ar “Olainfarm” mantojuma lietu/tai skaitā iesaistīto personu/skarošos jautājumus un baumas apspriest publiski vietējā bulvārpresē,” noslēgumā saka Maligina.

Jāatgādina, ka bijušais “Olainfarm” padomes priekšsēdētājs Ivars Kalviņš izteicies: “Šajā situācijā vienīgais ieguvējs ir atraitne Elīna Maligina, jo viņai pienākas sava neatvairāmā daļa no mantojuma un to viņa grib saņemt no pārējām trim meitām. Bet šie trīs mantinieki nevar pārdot piederošo vērtību, kas ir akcijas, viņi nevar šādā veidā naudu iegūt. Tur gan es saskatu iespēju, kā šo uzņēmumu pārņemt. Ja jūs klausījāties “Nekā Personīga” ierakstā, tur persona, kura tika identificēta kā Krieķis, [“Olainfarm” padomes loceklis Mārtiņš Krieķis] arī šādu scenāriju piedāvāja: jaunāko meitu īpašumu pārņemšanu.” Kā var noprast no Elīnas Maliginas paziņojuma, komentārus par Kalviņa sacīto nebūs.

Turpinājumu lasiet nākamajā lappusē!