Ekskluzīvi! Saimnieks Aivars reanimē senus notikumus ”Traktorista” videoklipam

”Saimnieks meklē sievu” varonis Aivars Dimitrijevs pēc dalības šovā guvis atpazīstamību mūzikas sfērā, ierakstot sen izloloto hitu ”Traktorists”. Skaties.lv ciemojās pie Aivara, kur uzklausīja slavenās dziesmas rašanās stāstu un bija klāt brīdī, kad tika likti pamati dziesmas videoklipam.

Dziesma ”Traktorists”, kā jau zināms, radās pirms desmit gadiem, kad Aivars dzīvē piedzīvoja ligu, kas apdziedāta hitā.”No rīta taisījos uz darbu, bija jāiet pie saimnieka strādāt – vest sienu no lauka. Sēdos traktorā un braucu. Tas ceļš bija drausmīgs. Lai izbrauktu, bija jāmanevrē pa ceļa malu. Norāva nost no ceļa, un iebraucu ne pašā grāvī, bet tā kā uz lauka. Viss – aizmugures uzkare, kur vedu sienu, bija nost,” atceras Aivars.

Slavenais grāvis atrodas turpat netālu no saimniecības, un Aivars to atrāda arī Skaties.lv.

Tā vietā, lai satrauktos, brašulis veiksmīgi izvilcis spēkratu no dūksnāja un viņam galvā sākusi skanēt melodija, kura kļuvusi par nu jau leģendāro ”Traktorista” dziesmu, kura prezentēta ”Saimnieks meklē sievu” ietvaros.

Par godu Skaties.lv Aivars kāpj uz traktora un izdzied dziesmu uz tā – kā senajos laikos, kad grāvī ieripots! Šie kadri kļūšot par pamatu ”Traktorista” videoklipam.

Kā smejas Aivars, varbūt vietu lauka malā vērts padarīt par apskates objektu, uzstādot pieminekli, uz kuru doties dziesmas faniem? Un to nav maz.

VIDEO SKATĀMIES NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!