Dons izdod jaunu HITU! Ir vērts noklausīties!

Uz skatuves Dons atgriezīsies jau 2018. gada 14. februārī. “Tas būs emociju vakars. Jūtos bezgala gandarīts, ka arī Latvijas simtgadē būs iespēja tikties ar klausītājiem un vienoties kopīgā dziesmā” – tā par gaidāmo koncertu saka Dons. (Foto: Krists Luhaers)

Mūziķis Dons klajā laidis jaunu singlu un mūzikas video “Pa ceļam” no februārī gaidāmā albuma, vienlaicīgi uzsākot biļešu tirdzniecību uz koncertu Pa Ceļam, Arēnā Rīga, 2018. gada 14. februārī, vēsta portāls – kasjauns.lv

“Dziesmas melodija radās nedēļu pēc aizvadītajiem februāra koncertiem Arēnā Rīga. Uzreiz sajutu, ka tā būs dziesma, kuru mēs kopā dziedāsim nākamajā koncertā,” stāsta Dons. “Pa Ceļam” mūzikas autors -Dons, teksta autori – Arnis Račinskis, Ingus Bērziņš un Dons, dziesmas producents- DJ Rudd (Rūdolfs Budze). Ierakstā piedalījušies – Reinis Briģis (elektriskā ģitāra), Aleksis Luriņš (bass, akustiskā ģitāra), DJ Rudd, Andis Ansons (elektronika), grupa Limonāde (papildvokāli). Ieraksta mikss – Andis Ansons, DJ Rudd. Ieraksts tapis “Mute” studijā.

VIDEOKLIPU KLAUSĀMIES NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!