Daugavpils mēra padomniece atklāj pikanto bilžu lietu: “Vajadzētu uzņemt jaunus foto!”

Daugavpils mēra Riharda Eigima jaunā komunikācijas padomniece Olga Petkeviča pirms 14 gadiem fotografējusies visnotaļ atklātā erotiskā fotosesijā. (Foto: Ekrānuzņēmums)
Par nesen ievēlētā Daugavpils mēra Riharda Eigima padomnieci kļuvusi kādreiz erotiskā izdevuma „Metart” modele Olga Petkeviča. Tas izraisījis viedokļu vētru Latvijas otrajā lielākajā pilsētā – vai par Daugavpils mēra padomnieci var būt meitene ar tik „atkailinātu” morāli?! steidz noskaidrot portāls – kasjauns.lv
 

Tiesa gan, pašreiz Petkeviča vairs nav erotisko izdevumu fotomodele, viņa tagad strādā Daugavpils televīzijā „Dautkom” un raksta vietējam laikrakstam „Seičas”. Tomēr pirms 14 gadiem „Metart” publicētā fotosesija ar Daugavpils meiteni Olia (Petkevičas pseidonīms) interneta vietnē Thenude.eu nu kļuvusi par vienu no populārākajām interneta vietnēm, ko tagad apskata iedzīvotāji visā valstī. Tajā Petkeviča atkailinājusies visā krāšņumā – neslēpjot savas visintīmākās ķermeņa daļas.

„Tas nebija sekss par naudu!”

Pati Petkeviča atzīst, ka viņa tik tiešām bildējusies erotiskajā fotosesijā un nesaskata tajā neko nosodošu, drīzāk gan apvainojusies uz tiem, kuri nu šo „skeletu skapī” izvilkuši atklātībā. Viņa savā „Facebook” profilā raksta (tulkojumā no krievu valodas):

„Nu ko, kaķēni, visi izteikušies? Par to, cik es nopelnu un kādi ir mani morāles principi? Jūsu niknie komentāri ļoti labi parāda jūsu būtību. Tie, kuri mani pazīst, zina, ka viss ir tieši otrādi”.

„Īīīī’, kad vairs nav ar ko piesegties, parādās Oļas kailfoto. Tā ir žanra klasika. Meklējiet visas valsts internetā! Es kārtējo reizi paskatījos, papriecājos. Vajadzētu jaunus foto uzņemt, jo pašreiz esmu labākā formā”.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!