Cilvēki tā izpirkuši IKEA, ka daudziem nākas doties prom tukšām rokām.

Zviedrijas mēbeļu koncerna IKEA ienākšana Latvijā bija ilgi gaidīts notikums. Par to liecināja arī lielās rindas atklāšanas dienā, kā arī cilvēku pūļi, kas pat vairāk nekā mēnesi pēc atklāšanas, ik dienu apmeklē veikalu. Daudzi pircēji gan izteikušies, ka visas kārotās un iepriekš nolūkotās preces atrast nav izdevies, jo tās bijušas izpirktas. To, ka problēma bija, portālam Jauns.lv atzina arī IKEA pārstāvji.

Pirmais zviedru mēbeļu giganta veikals Latvijā tika atklāts 30. augustā, kad pie veikala veidojās iespaidīgas rindas ar pirmajiem pircējiem.

Gatavojoties pirmā Latvijas “IKEA” atvēršanai, zāģē bērza bluķi

Posted by Jauns.lv on Wednesday, August 29, 2018

Pie mums, tāpat kā citviet pasaulē, arī pie mums IKEA atrodas salīdzinoši nomaļā vietā – Biķeru ielā 2, Dreiliņos, Stopiņu novadā. Kā zināms, šādu praksi veikala ķēdes attīstītāji piekopj, lai padarītu mēbeļu un mājokļa aksesuāru iepirkšanu maksimāli ērtu un ātru.

“Prece šobrīd nav pieejama”

Tomēr lielais pieprasījums darīja savu, un jau pēc dažām dienām vairākus populārus produktus no veikala sortimenta rotāja uzraksts: “Šobrīd prece nav pieejama”.

“IKEA beidzot ir pievedums? Pirms kādām 10 dienām tur reāli puse plauktu bija tukši,” 4. oktobrī, vairāk nekā mēnesi pēc veikala atklāšanas, izskan jautājums tviterī.

Turpinājums nākamajā lappusē!