Cietušā kāju bija burtiski sadragāta! Ķengaragā jauns vīrietis pakļūst zem tramvaja. (+VIDEO)

Pirmdien, 13.maijā, Ķengaragā gaišā dienas laikā zem braucoša tramvaja pakļuva kāds vīrietis. Turklāt zem sabiedriskā transporta riteņiem cietušais nogulēja gandrīz pusstundu. Policija par notikušo uzsākusi izmeklēšanu.

Pirmdien uz Maskavas ielu 270, kur atrodas tramvaja galapunkts, steidzās teju visi operatīvie dienesti. Nonākot adresē, dienesti steidza norobežot teritoriju un apturēja tramvaju kustību. Negaidītā ažiotāža ieinteresēja garāmgājējus. Aculiecinieki skrēja tuvāk, lai uzzinātu, kāpēc tāda trauksme. Nonākot līdz vienam no apturētajiem tramvajiem, cilvēkus gaidīja pavisam nepatīkams skats.“Ugunsdzēsēji bija un divas ātras palīdzības brigādes. Uz zemes bija redzama cilvēka galva, bet kājas zem transportlīdzekļa,” tā raidījumam “Degpunktā” pastāstīja kāda aculieciniece.
Nelaimē bija nonācis kāds jauns vīrietis, kurš pagaidām nenoskaidrotā veidā pakļuva zem tramvaja riteņiem. Vairākas tonnas smagais transports cietušā kāju bija burtiski sadragājis. Tikt ārā no lamatām pašu spēkiem vīrietis vairs nevarēja.

VIDEO SKATĀMIES NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!