Blondīne ar Range Rover sabrauca govi un uzrakstīja vēstuli fabrikas direktoram. Par viņa atbildi smejos jau 15 minūtes

Tiesā nonāca lieta par ceļu satiksmes negadījumu, kurā iesaistīts kādas Natālijas Moverlikas vadītais automobīlis Range Rover un govs.

Šī dāma uzrakstīja pretenziju par materiālo kaitējumu sagādāšanu putnu fabrikas, kura pārziņā bija arī govju ganāmpulks, pārvaldniekam. Pārvaldnieka atbilde dāmai ir augstākās juridiskās uzslavas un literārās prēmijas cienīga!

„Cienījamā Natālija Juļjevna!

Ar interesi izlasīju Jūsu iesniegumu un tam pievienotos dokumentus.

Es būtu gatavs atvainoties par ceļu satiksmes negadījumu (CSN), kurš notika manas vainas dēļ, taču atturēšos, jo savu vainu notikušajā nesaskatu.

Jo vairāk, nav izslēgts, ka Jums piederošais transporta līdzeklis, kurš ir paaugstinātas bīstamības avots, Jūs esat izmantojusi kā ieroci nevainīgas govs nogalināšanai (priecājieties, ka tas nenotika Indijā, kur govs ir svēts dzīvnieks).

No materiāliem, kurus esat atsūtījusi, nav secināms, ka tas notika manas vainas dēļ, tas ir, govs nerīkojās pēc manas pavēles, kad devās mokpilnā nāvē, lai sagādātu jums materiālos zaudējumus.

Es pat pazīstams nebiju ar pāragri aizgājušo, tāpēc nekādas pavēles un rīkojums tai dot nemaz nevarēju.

Manuprāt, visloģiskākais būtu sekojošs skaidrojums: automašīnas vadītājs, neievērojot ātruma režīmu un nevadoties pēc veselā saprāta, bez vadīšanas pieredzes, neievērojot satiksmes noteikumus, nepieņēma vajadzīgos drošības mērus un neizdarīja visu iespējamo, lai izvairītos no CSN.

Parasti vadītāji samazina ātrumu, jau iztālēm pamanot, ka ceļa malā ganās lopi, sevišķi vēl, ja tie ir lieli ragu lopi.

Tā kā automašīnas vadītāja un govs paskaidrojumu pievienotajos materiālos nav, man grūti noticēt, ka govs, nomaskējusies ceļmalas krūmos, gaidīja tuvojamies Jūsu vadīto automašīnu, un izskrēja uz ceļa pēdējā mirklī.

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!