Vai būsiet pirmais cilvēks, kurš šodien atrisinās šo uzdevumu?

8
Advertisement

Atcerieties savus skolas gadus! Jums padevās matemātika, vai jūs bijāt no tiem, kas īdēja: “Kam man tas vajadzīgs? Es šo visu nekad savā mūžā neizmantošu!”

Un tā, šodien pasaulei vajadzīga jūsu palīdzība, lai atrisinātu šo ļoti sarežģīto uzdevumu, kas atrodams internetā. Vai spējat atcerēties savas matemātikas iemaņas, lai pieņemtu šo jauno izaicinājumu? Nolieciet malā kalkulatoru un stājieties pretī skaitļiem “viens pret vienu”. Šī ir patiesa cīņa smadzenēm!

Lai atrisinātu šo viltīgo matemātisko uzdevumu, jums jāsāk domāt plašāk. Sākumā tā šķiet parasta saskaitīšana, taču šajā uzdevumā ir kas vairāk, ko nevar pamanīt no pirmā acu uzmetiena. Lai arī parasti katram matemātiskajam uzdevumam ir viena pareizā atbilde, šo uzdevumu var pareizi atrisināt divējādi. Un abas atbildes būs pareizas. Tas arī ir kļuvis par vispārējo strīdu iemeslu. Viens no risinājumiem ir vairāk acīmredzams kā citi, taču arī to nav viegli atrast. Un tagad palūkosim, vai jūsu risinājums un rezultāts saskan ar piedāvātajiem, un vai jūsu piedāvātais risinājuma variants ir pareizais, lai šo uzdevumu atrisinātu.

Paņemiet zīmuli un papīru, un sāksim darbu! Atkarībā no tā, cik uzmanīgs savulaik esat bijis matemātikas stundās, atbilde pie jums atnāks vai nu uzreiz, vai jūs lauzīsiet galvu aprēķinos. Kad domājat, ka varat nosaukt pareizo atbildi, vai gribat visam atmest ar roku, lasiet tālāk šo rakstu, jo mēs grasāmies jums parādīt pareizo risinājumu.

Lūk, šī sarežģītā uzdevuma pirmais atrisinājums, kurš novedis strupceļā daudzus šī uzdevuma risinātājus-interneta lietotājus:

Pāršķiriet nākamo lapu, nospiežot uz tās numura.

Advertisement