Bērni domāja to, ka viņu māte ir vienkārši iemigusi un nolikusi viņu gulēt, bet no rīta viņi uzzināja biedējošo patiesību!

0
Advertisement

“Izskatās, ka tajā Svētdienas vakarā viņa viņus nomazgāja un bija devusies izlaist no vannas ūdeni, kad viņai uznāca lēkme, un tāpēc berni bija bez apģērba” – viņa paskaidroja.

Hārlija un Skeilars domaja, ka māte vienkārši ir aizmigusi vannasistabā. Viņi pat iedomāties nespēja, ka noticis, kas briesmīgs.

“Viņi vienkārši turpinaja teikt, ka viņa guļ” – teica Elizabete.

“Viņa bija fantastiska māte un dzīvoja saviem bērniem, kuri viņai bija viss” – viņa teica. “Mēs pavadījām gandrīz katru dienu kopā, viņas seju vienmēr rotāja smaids. Es vēl joprojām neaptveru notikušo, leiaks, ka viņa tulīt ienāks pa durvīm.”

3

Džeimija cieta ar epilepsiju no 9 gadu vecuma.

“Kad viņa runāja, tad spēja vienkārši apstāties un skatīties” – atceras Elizabete. “Mēs to saucām par epilepsijas tukšumu. Viņai sākās krampji un lēkmes bija vismaz reizi nedeļā.”

“Bija reizes, kad viņa varēja nodarīt sev pāri” – teica Elizabete. “Es zināju, ka kaut kas tāds var notikt, vienmēr no tā baidījos, bet notikušais tagad vispār mani šokēja. Neko tādu es negaidīju!”

Spiediet zemāk, lai pārietu uz nākamo lapu un turpinātu lasīt šo rakstu.

Advertisement