250 kilogramīga sieviete dzemdēja bērnu. Kā Jūs domājat, cik viņš svēra?

0
Advertisement

Mēs piedāvājam Jums kārtejo iespaidīgo ieskatu rekordu grāmatā. Apskatiet šī bērna fotogrāfijas. Jūs noteikti domājat, ka attēlā redzamajam bērnam ir 4-5 mēneši?

Jūs kļūdaties. Šis ir tikko dzimis mazulis un viņa svars ir gandrīz 18 kilogramu! Ārsts, kurš veica sievietei ķeizargriezienu, bija šokā, jo bija pārliecināts, ka ieraudzīs dvīņus vai trīnīšus, bet nu nekādīgi nespēja noticēt, ka jaundzimušais ir ar tādu svaru!

2

“Es tik tiešām cerēju ieraudzīt 2 vai 3 mazuļus, bet nē, bija tikai viens. Viens spēcīgs. Visticamāk šis mazulis būs regbija spēlētājs nākotnē” – stāstīja ārsts.

3

Lai gan bērns ar tādu svaru nav retums. Lieta jau tāda, ka bērna māte sver 250 kilogramus. Ārstiem nācās veikt ķezargriezienu, lai atbrīvotu no sāpēm gan māti, gan mazuli, jo mazulis ar tādu svaru būtu radījis ļoti mokošas dzemdības.

4

Šis ir pats smagākais mazulis Pasaulē! Viņš ir pārspējis iepriekšējo rekordu, kad 1839. gadā Dienvid Āfrikā piedzima mazuis ar 17,6 kilogramu svaru. Jaunais rekordists arsavu māti Evu saņems medaļas. Bet pats galvenais, ka mazulis ar aboslūti vesels un ārsti dod lielas cerības.

Advertisement