Atklājas šokējoša ziņa par skandalozo “Lauku sētas” dalībnieci Aiju

Pēc ”Lauku sētas” skandalozās otrās sērijas, kuras centrālā tēma – Aijas Dembovskas un Rasmusa Pujāta iespējamie mīlas prieki, Skaties.lv saņēmis neskaitāmas anonīmas ziņas, kuru autori apgalvo – sakars nav palicis bez sekām.

Aija ir stāvoklī. Skaties.lv vērsās pie Aijas, lai noskaidrotu, no kurienes šīm baumām aug kājas.

Pie Skaties.lv vērsušies vairāki anonīmi ziņotāji, kuri apgalvo – Aija esot bērniņa gaidībās. Anonīmie ziņotāji uzdodas par labvēļiem, lūdzot medijus pasargāt topošo mammu no virtuālajām negācijām – sieviete esot ceturtajā mēnesī, un viņai nepieciešams miers.

Diskusijas par Aijas grūtniecību jau labu laiku aktīvi notiek arī komentāru sadaļā. Anonīmi labvēļi skaidro šova faniem, ka, ja nu viņi gadījumā netic, pēc Aijas ārējām aprisēm jau tagad viss esot redzams. Tiek uzsvērts, ka bērns ieņemts ”Lauku sētā”.

”Tas ir Rasmusa bērns. Bija kas vairāk par pačamdīšanos,” skaidro kāds Ku kū, kurš acīmredzot ir šova dalībniekiem pietuvināts personāžs, jo jau iepriekš pie rakstiem par ”Lauku sētu” atklājis privātas, tikai šova dalībniekiem zināmas detaļas.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Aija, arī viņa pamanījusi šīs baumas, un viņai pat ir aizdomas, no kurienes tās radušās.

”Cilvēks, kurš to raksta, ir Rasmusa jaunās draudzenes vīrs. Jā, Rasmuss ir kopā ar precētu sievieti, kurai turklāt ir bērns.

Turpinājumu skatāmies nākamajā lappusē!