Ar asarām acīs vecāki lūdz palīdzēt viņu mazulim, dodot iespēju dzīvot.

Mazā Leonīda vecāki facebook publicējuši emocionālu stāstu par mazuļa apbrīnojamo vēlmi dzīvot. Viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai izdotos mazo dzīvībiņu glābt.

“2017. gada 14. aprīlī mūsu sen gaidītais dēliņš negaidīti nāca pasaulē pirms laika – 25. nedēļā un svēra tikai 840 gramus.

Piedzimstot neizrādīja nekādas dzīvības pazīmes. Nekavējoties tika veikti reanimācijas pasākumi, un viņu aizveda uz intensīvo nodaļu. Ārsti paziņoja, ka bērniņš ir ļoti smagā stāvoklī.

7. dzīves dienā viņu pārveda uz vienības gatvi BKUS. Un lielāko daļu no 3 mēnešiem, atrodoties slimnīcā, mēs dēliņu novērojām caur inkubatoru.

Dēliņš ilgu laiku bija pieslēgts pie mākslīgās elpināšanas aparāta, tad pie plaušu ventilācijas aparāta. Nepārtraukti tika dotas zāles, tajā skaitā arī krampju zāles. Ārsts paziņoja, ka Leonīdam ir IV stadija asinsizplūdums galvā, abās puslodēs – nepieciešama punktēšana. Vairākkārt tika veikta punktēšana, jo asins izplūduma dēļ galvā krājās šķidrums. Mūsu dēliņš pārcieta smagu vēdera operāciju.

Pēcoperācijas periods dēliņam bija kritisks, ārsti atļāva mums tajā naktī būt klāt. Aparatūras nepārtraukti pīkstēja, radītāji kritās zem normas un, liekot rokas inkubatorā, mēs dēliņam teicām – “ Cīnies, dēliņ, tu esi stiprs.” Dēliņam arī bija anēmija, vajadzēja vairākkārt pārliet asinis, kura rezultātā tika iegūts mazuļa dzīvībai bīstamais Citomegalovīruss un atkal viņam bija jācīnās par savu dzīvībiņu. Viņš izslimoja Menegītu.

Turpinājumu lasiet nākamajā lappusē!