Aizdomīga izskata dēļ Rīgas lidostā aizturēts pāris! (+VIDEO)

Konstantīns un Jūlija 10. maijā bija ieradušies Rīgas lidostā, lai dotos ilgi plānotajā ceļojumā uz Krētu. Aptuveni pusstundu pirms izejas vārtu uz lidmašīnu slēgšanas abi izgāja drošības kontroli, taču viņus aizturēja apsargs, kuram jaunieši “likās aizdomīgi”. Pārbaudē iesaistījās arī policija, un laikietilpīgās procedūras dēļ jaunieši nokavēja lidojumu. Konstantīns apsver iespēju tiesāties, bet aviokompānijā norāda – pasažieri kavējuši, vēsta “rus.delfi.lv”.

Lidojumam uz Krētu ar aviokompāniju “SmartLynx Airlines” bija jānotiek vienos dienā. Lidostā abi ieradās pulksten 11. Laika bija pietiekami, viņi pasūtīja ēdienu un gaidīja reisu. “Pulksten 12.35 mēs gājām cauri metāla detektora rāmim. Piepeši mūs apturēja apsargs. Viņš palūdza paiet sāņus un pagaidīt. Piecas minūtes pirms izlidošanas pie viņa pienāca meitene no izejas vārtiem uz lidmašīnu un pavaicāja, vai var palaist reisu, uz to apsargs teica, lai laiž. Vaicājām, kas noticis. Viņš atbildēja, ka “mēs šķitām aizdomīgi un izsaukta policija”,” stāsta Konstantīns.

Jaunietis pauž, ka nav bijis ne jausmas, kāpēc apsargam viņi šķituši aizdomīgi. “Jā, mēs smējāmies, jā, mēs smaidījām, jo mums bija lielisks noskaņojums. Gadu krājām naudu atvaļinājumam un bijām gaidāmās atpūtas pārņemti,” viņš atzīst.

Konstantīns arī mēģinājis filmēt policistus, kad abi ar Jūliju jau bija izvesti no lidostas. Tobrīd viens no policistiem esot sācis viņam draudēt, aizskart. “Ja turpināsi tā uzvesties, vēl ilgi šeit uzkavēsies,” teicis policists. Pēc tam viņš, pielietojot fizisku spēku, Konstantīnam no rokām izrāvis telefonu. Policisti nav atbildējuši, kāpēc jaunieši aizturēti. Policijas iecirknī abiem pārbaudīts alkohola līmenis asinīs. “Man parādīja 0,04 promiles – no rīta biju izdzēris pudeli alus. Pēc tam atdeva mūsu mantas un teica, ka varam iet. Tas bija pulksten 13.50,” atminas Konstantīns. Policijai pret viņiem neesot bijis pretenziju.

Turpinājumu lasiet nākamajā lappusē!