5 pazīmes, ka miris tuvs cilvēks cenšas sazināties ar jums!

Es domāju, ka iztēle izspēlē ļaunu joku ar mani, kad man apkārt sāka notikt dīvainas lietas, stāsta kāda sieviete, kura ir pārliecināta, ka ar viņu regulāri sazinās mirušu tuvu cilvēku gari.

Reiz no rīta es sēdēju lejā, viesistabā, kad izdzirdēju augšstāvā skaļu troksni. Es nolēmu, ka mans augšstāva kaimiņš ir kaut ko sadauzījis, taču izrādījās, ka tā nav.

Viņš iekliedzās un pasauca mani augšā, lai paskatītos, kas noticis. Spogulis virs izlietnes izrādījās saplēsts. Mans kaimiņš tajā brīdī atradās gultā un apgalvoja, ka absolūti nekādā veidā nav varējis veicināt notikušo, taču ir pārliecināts, ka bez fiziskas iejaukšanās spogulis nekādi nav varējis saplīst.

Kopš tā laika mājās bieži notiek dīvainas lietas. Vai es baidos? Patiesībā – nē. Tas, visticamāk, ir vienkārši gars, kas cenšas kontaktēties ar mani.

 

1. Jūsu sajūtas ir saasinātas

Gariem patīk stimulēt sajūtas, kad viņi sazinās ar dzīvajiem. Jūs varat sajust smaržu, kas jums līdz sāpēm ir pazīstama un pieder mirušajam tuviniekam. Iespējams, jūs pat sadzirdēsiet attālinātas šā cilvēka balss skaņas. Istabā var pēkšņi pazemināties temperatūra, ja gars būs jums līdzās. Jūs pat varat sajust tā ēdiena garšu, kuru mirušais cilvēks jums gatavoja. Visus šos trikus gars izmantos, lai sazinātos ar jums.

2. Elektroierīces pārstāj darboties vai sāk darboties visas uzreiz


Tieši caur elektroierīcēm gari visbiežāk cenšas sazināties ar cilvēkiem. Ja jums ir radioaparāts, tad gari var mēģināt nodibināt kontaktu ar tā palīdzību. Atcerieties, gari ierodas ne tāpēc, lai nodarītu jums kaitējumu. Tas var jūs biedēt, taču viņi patiešām vēlas tikai sakontaktēties ar jums.

Turpinājumu lasiet nākamajā lappusē!