2019. gada vasaras horoskops. Kas šajā gadalaikā sagaida katras zodiaka zīmes pārstāvjus

Foto: zvaigznutulks.lv

Zvaigznes sola mums, ka šī vasara būs visai veiksmīgs periods cilvēkiem, kas vēlas pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē. Ja tu gaidīji kādu īpašu zīmi no Visuma, lai sāktu darboties, tad šī vasara arī ir šī zīme. Visi aizsākumi šovasar būs veiksmīgi.

Šī vasara būs brīnišķīgs periods, lai izmēģinātu kaut ko jaunu – jaunas receptes, jaunu tēlu, jaunus ceļojumus un, iespējams, īstenotu nopietnākas pārmaiņas.

Auns

Šī vasara tev būs veiksmīga. No jūnija vidus sāksies tavs veiksmīgais laiks un turpināsies līdz augusta beigām. Tev ļoti laimēsies mīlestībā, kas palīdzēs šovasar gūt panākumus jebkurā jomā.

Šovasar tavs simbols ir taurenītis. Viegls un spilgts, tas simbolizē laimi, kas ir iespējama, ja ļausi tam klusītēm uzsēsties tev uz pleca.

Vērsis

Šī vasara tev būs pārmaiņu laiks. Pārmaiņu vējš sāka pūst jau maijā, bet jūnija beigās tas kļūs ļoti spēcīgs. Nebaidies, visas pārmaiņas būs uz labu. Tomēr esi uzmanīgs ar kredītiem un citām naudas operācijām, pagaidi līdz septembrim. Šajā jomā vasara tev ir riska zona.

Šīs vasaras simbols tev ir kamieļu karavāna. Daudzi apskaudīs tevi, taču atceries, ka suņi rej, bet karavāna iet tālāk.

Dvīņi

Šī vasara tev būs jaunu sajūtu vasara. Attiecības ievirzīsies jaunā, iedvesmojošā gultnē. Darbā iespējami pozitīvi priekšlikumi. Neaizraujies ar kaitīgiem ieradumiem, noteikti vairāk atpūties. Pēc iespējas dodies ceļojumā. Tu ļoti pārpūlies, sargi sevi.

Tavs vasaras simbols ir čigānu svārki. Gluži kā čigānu svārki dejas laikā vasara ieraus tevi iespaidu virpulī. Paliec uzticīgs savas sirds mūzikai.

Vēzis

Šī vasara tev būs harmonijas vasara. Tev beidzot izdosies sasniegt līdzsvaru visās dzīves sfērās. Pievērs uzmanību jebkuriem partnerības piedāvājumiem – lai tā būtu draudzība vai darbs. Tie tev būs ļoti izdevīgi.

Tavs šīs vasaras simbols ir upe. Uzticies tās plūdumam.

Horoskopu par citām zodiaka zīmēm lasiet nākamajā lappusē!