10 lietas, kas vīriešiem nepatīk sievietēs

Daudzas sievietes līdz pat sīkumiem cenšas izpētīt vīriešu izvēli, jo tikai tā var iemācīties cīnīties, izmantojot pareizos ieročus. Internetā var atrast ne mazums rakstu, kas veltīti šai tēmai, bet vai ir kas par “antiizvēli”? Par maz ir zināt, kas patīk vīriešiem, svarīgi ir zināt arī to, kas viņos izsauc riebumu. Protams, ne vienmēr viss ir tik kategoriski, bet tomēr būtu vērts zināt desmit lietas, kas vīriešiem šķiet nepievilcīgas.

1.Ekstremālas frizūras

1

Bez šaubām vīrietis novērtēs jūsu individualitāti un vēlmi izcelties no pūļa, tikai tas nebūt nenozīmē, ka viņš gribēs jūs uzaicināt uz randiņu. Vairums vīriešu dod priekšroku gariem, dabīgiem sieviešu matiem. Jā, ir arī tādi, kuriem iet pie sirds īsi, stilīgi griezumi, bet šeit arī eksperimentiem būtu jābeidzas. Drediem un dažādiem pinumiem fanu nebūs tik daudz.

2.Parāk biezs grimma slānis

Visi zina, ka kosmētika ir domāta tam, lai slēptu nepilnības. Pret to vīriešiem nav nekas iebilstams, bet, kad viņi redz savā priekšā meiteni, kurai ir trīs grimma kārtas, tad tā ir cita runa! Tā sieviete pazaudē savu dabiskumu un tas atbaida vīriešus.

Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!