10 Amerikāņu produkti, kuri ir aizliegti citās valstīs!

Faktam, ka ASV pārdodas produkti, kuri ir aizliegti pārdošanai citās valstīs, nevajadzētu jūs šokēt. Daudzas ātrās ēdināšanas restorānu produkcijas satur milzīgu skaitu mākslīgo krāsvielu , aromatizētāju un konservantu. Saraksts ar toksiskiem produktiem, no kuriem rekomendēts turēties pa gabalu, ar katru gadu aug. Lūk saraksts ar 10 produktiem, kuri pārdodas no Amerikāņu veikalu plauktiem, bet ir aizliegti citās valstīs, jo rada veselības problēmas.

  1. 1. Saimniecībās audzēti laši

2

Lasis tiek izaudzēts pateicoties nedabīgai dietai, kas ir balstīta uz graudiem, antibiotikām un citiem preparātiem, kuri krāso viņu gaļu pelēkā krāsā. Lai aizvāktu pelēko krāsu, lasi baro ar sintētisko astaksantīnu, kas ir izgatavots no naftas. Šīs vielas ir aizliegtas lietošanai pārtikā. Šāda laša lietošana uzturā ir aizliegta Austrālijā un Jaunzēlandē.

  1. 2. Ģenētiski modificēta papaija

Lielākā daļa papaijas no Havaju salām ir ģenētiski modificēta, lai būtu rezistenta pret gredzenplankumainības vīrusu. Šādi produkti izraisa zarnu traktas bojājumus, audzējus, iedzimtus defektus un priekšlaicīgu nāvi. ASV ir šāda produkcija, bet Eiropas zonā, tā ir aizliegta.

Pārejiet uz nākamo lapu, nospiežot uz tās numuru zemāk